NOVINKY

arr3ONLINE PLATBYVážení klienti, od 18.05.2024 spúšťame na našom e-shope možnosť online platieb. Od dnešného dňa... arr3NOVÝ DIZAJN E-SHOPUVážení klienti, dnešným dňom 10.05.2024 vám s radosťou predstavujeme náš eshop v novom šate. Po... arr3KORONAVÍRUS Situácia - DORUČOVANIE ZÁSIELOKVážení zákazníci, Vážení priatelia,   všetci sa nachádzame v komplikovanej životnej situácii,... arr3Prevádzkové otváracie hodiny PRAZDNINY 2019Vážení klienti, Vážení priatelia od 01.07.2019 do 01.09.2019 sme otvorení a môžete kontaktovať v... arr3Náhradné ATRAMENTY v ponuke !!!Vážení klienti, dovoľujeme si Vám dať do povedomia nové produkty v našej ponuke a to samostatné... arr3VIANOČNÉ DORUĆOVANIEVážení zákazníci, Vážení priatelia,   Počas posledných týždňov stúpli online nákupy zákazníkov aj... arr3Nové modely náplní v našej ponuke !!!Vážení klienti, do našej ponuky atramentových náplní a tonerov sme pridali úplne nové modely a to:... arr3Nové plniace sady LEXMARKVážení klienti,   do našej širokej ponuky spotrebného materiálu sme od dnešného dňa zaradili... arr3Garancia najnižšej ceny !Vážení klienti, radi by sme Vám oznámili, že od dnešného dňa máte z našej strany GARANCIU toho, že... arr3Prevádzkové otváracie hodinyVážení zákazníci, v období od 27.12.2018 do 28.12.2018 fungujeme v klasickom režime t.j. zásielky... arr3Vykupujeme prázdne funkčné atramentové kazety !Vážení zákazníci,   od 09.12.2013 zavádzame v našom online shope možnosť výkupu prázdnych... arr3Nové PLNIACE SADY v PONUKE !Vazeni zakaznici,   dovoľujeme si Vám oznámiť, že od 02.06.2014 nájdete v našej ponuke nové...

SME TU PRE VÁS

Big Boss Trade
Nerudova 6029/6
917 02 Trnava
tel: 0910 571 424
napíšte nám
IČO: 44074255
IČ k DPH: SK1079165021

Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

Obchodné a dodacie podmienky pri nákupe v našom internetovom obchode:

 

V internetovom obchode nakupujú fyzické a právnické osoby bez obmedzenia za predpokladu, že sa budú riadiť týmito pravidlami:


Klient si môže objednať ktorýkoľvek tovar, ktorý je v ponuke nášho internetového obchodu.
Pri objednávaní tovaru je nutné vyplniť v objednávke osobné údaje, dodaciu resp. fakturačnú adresu, kontakt. Tieto údaje budú použité len v rámci objednávky klienta a iba pre vnútornú potrebu našej firmy, zaväzujeme sa, že nebudú použité na iné účely.


Po stlačení tlačítka "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU" v objednávacom formulári bude objednávka zaregistrovaná a vtedy vzniká zároveň obchodný vzťah medzi zákazníkom a našou firmou. Od tejto chvíle pre obe strany platia všetky práva a povinnosti vyplývajúce z občianskeho a obchodného zákonníka. Po objednaní zákazník obdrží potvrdenie o spracovaní objednávky do 24 hod.

Za tovar možno zaplatiť dobierkou alebo prevodom z účtu klienta.

 

PLATBA PREVODOM Z ÚČTU KLIENTA
Pri platbe prevodom z účtu uhrádzajte Vaše objednávky na číslo účtu: SK51 0900 0000 0002 8676 3192

Poskytovateľ platobnej brány, společnosti Comgate, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
• platobné metódy - platba kartou a platobné tlačítka bánk

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


Variabilný symbol platby je číslo objednávky.
Do správy pre príjemcu môžete uviesť Vaše meno.
Tovar bude vyexpedovaný okamžite akonáhle obdržíme celú platbu na náš účet.

Výška ceny objednávky je nemenná.
Naša firma si vyhradzuje právo objednávku zrušiť v prípade, keď nie je možné tovar zabezpečiť v čo najkratšom čase. V takomto prípade bude zákazník upovedomený telefonicky alebo e-mailom o dlhšej dodacej lehote. Zákazník má právo po tomto oboznámení objednávku kedykoľvek zrušiť.

Dodanie a platba za tovar:
Objednaný tovar sa doručuje prostredníctvom Slovenskej pošty (prebratie zásielky klientom na pobočke pošty max.do 5kg hmotnosti zasielky) alebo kuriérskou spoločnosťou napr. GLS (doručenie do rúk na adresu zadanú klientom od 6kg vyššie hmostnosti zásielky).
Objednávka prijatá do 15:00 v daný deň, bude vybavená a odoslaná klientov max. do 48 hodín. Lehota doručenia tovaru zákazníkovi je maximálne do 7 pracovných dní od jeho objednania. V
prípade, že sa tovar nenachádza u žiadneho dodávateľa, zákazník bude o tom
upovedomený telefonicky alebo emailom.

Náš internetový obchod sa zaväzuje dodať tovar zákazníkovi na dodaciu adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávke.
Ak si zákazník opakovane zásielku nepreberie z dôvodu neprítomnosti alebo dôvodu, o ktorom neinformoval predávajúceho, tovar mu bude po skontaktovaní zaslaný na jeho náklady.
Takisto budú zákazníkovi účtované všetky preukázateľné náklady spojené s dodaním tovaru, ktorý bez udania dôvodu neprevzal.
Tovar bude expedovaný ihneď po overení všetkých potrebných informácií. Preto Vás prosíme, pre tieto prípady uvádzajte vždy Váš kontaktný telefón alebo email.

Poštovné pre jednotlivé zásielky:

Zásielka List / Balik pošta  Dobierka  4,70 Euro

Zásielka List / Balik pošta - Platba vopred na účet 3,50 Euro

Zásielka Kuriér  - Platba vopred na účet 5,94 Euro

Zásielka Kuriér  - Dobierka 6,88  Euro

Zásielka Kuriér  - Platba vopred na účet nad 25kg 11,87 Euro

Zásielka Kuriér  - Dobierka nad 25kg 14,28 Euro

Zásielka PACKETA  - Dobierka do 5kg (Hotovosť alebo Platba kartou na mieste) 6,00 Euro

 

 

Záručné podmienky:
Na spotrebný materiál do tlačiarní (laserové tonery, atramentové náplne) poskytujeme zákonnú záruku, ktorá platí po dobu 24 mesiacov odo dňa predaja alebo do spotrebovania. Pri spotrebovaní materiálu do tlačiarní pod hodnotu 30% jeho celkovej kapacity, záruka končí.
V prípade ostatného tovaru (elektronika, príslušenstvá a iné … .) poskytujeme záruku 24 mesiacov.

Reklamačné podmienky:
Zákazník je povinný si skontrolovať tovar ihneď pri prevzatí. Má nárok tovar neprebrať, ak je na ňom viditeľné mechanické poškodenie, zjavne spôsobené prepravou alebo ak je tovar neúplný. V takomto prípade má zákazník nárok na výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.
V prípade uplatnenia reklamácie platí obvyklý reklamačný postup. Zákazník doručí reklamovaný tovar na vlastné náklady dodávateľovi alebo na miesto záručného servisu, ktorý po opravení tovar zašle na náklady dodávateľa zákazníkovi.
Miesto reklamácie je miesto predaja alebo niektorý z autorizovaných servisov jednotlivých značiek tovarov.
Pri uplatnení reklamácie je zákazník povinný doručiť reklamovaný tovar v originálnom balení vrátane manuálov, inštalačných médií, faktúry a záručného listu atď.
Na každý tovar je poskytnutá záruka. Záručná doba je totožná so záručnou dobou poskytovanou výrobcom. Závisí od značky a typu produktu. 
Oprava alebo výmena tovaru v záručnej dobe je bezplatná.
Náš internetový obchod poskytuje možnosť vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s tovarom pri zistení poškodenia alebo nefunkčnosti tovaru, ktorú preverí autorizovaný servis a potvrdí nemožnosť opravy závady alebo zámeny tovaru za nový v zákonom stanovenom termíne, t.j. do 30 dní od podania reklamácie.

Alternatívne riešenie sporov

V zmysle zákona č. 391/2015 Z. z. o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, je spotrebiteľ oprávnený obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci na túto žiadosť odpovedal zamietavo alebo na ňu neodpovedal do 30 dní odo dňa jej odoslania má spotrebiteľ právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov. Možnosť obrátiť sa na súd nie je podaním návrhu dotknutá. Subjektmi, ktoré sú oprávnené riešiť alternatívne spory medzi predávajúcim a spotrebiteľom sú Slovenská obchodná inšpekcia alebo iný subjekt vedený v zozname subjektov alternatívneho riešenia sporov vedený Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky. Alternatívne riešenie sporu orgánmi alternatívneho riešenia sporov je bezodplatné, subjekt alternatívneho riešenia sporov môže na svojom webovom sídle uverejniť poplatkovú povinnosť za návrh na začatie, poplatok však nesmie byť vyšší ako 5 eur.

Zoznam subjektov alternatívneho riešenia sporov vedený Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky: https://www.mhsr.sk/obchod/ochrana-spotrebitela/alternativne-riesenie-spotrebitelskych-sporov-1/zoznam-subjektov-alternativneho-riesenia-spotrebitelskych-sporov-1 . Sťažnosť možno podať vyplnením online formulára na stránke https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=SK

 

Riešenie reklamácii:
Reklamovaný produkt je potrebné zaslať na našu adresu, kde bude chybný produkt po posúdení opravený, alebo vymenený za nový.
K reklamovanému produktu je potrebné doložiť vzorku chybnej tlače, respektíve popis chyby, či problému.
Všetky otázky v súvislosti s reklamačným procesom môžete zasielať na našu e-mailovú adresu: predaj@kvalitnenaplne.eu.  Veľmi radi odpovieme na všetky Vaše otázky spojené s riešením reklamácii.

 

Adresa na zasielanie reklamácií:

predaj@kvalitnenaplne.eu    /  Big Boss Trade, POBOX 11, 919 61 Ružindol


Vrátenie objednaného tovaru:
Pred objednaním si poriadne prečítajte informácie o tovare, ktorý si chcete zakúpiť, resp. overte si u nás vhodnosť tovaru. Tovar sa po zaplatení stáva Vaším majetkom. Podľa zákona 108/2000 Z.z. o zásielkových obchodoch máte právo vrátiť tovar do 14 dní odo dňa prevzatia. Vrátiť je možné len tovar, ktorý je nepoužitý (nemá vytiahnutú ochrannú pásku, nebol nosený či inakšie používaný atď.). Ak chcete vrátiť tovar kontaktujte nás e-mailom: predaj@kvalitnenaplne.eu alebo telefonicky na našich číslach. Po vzájomnej dohode nám zašlete tovar a my tovar podrobíme preskúmaniu či je reklamácia oprávnená alebo nie. Ak je pri preberaní balíček značne poškodený nepreberajte ho a vypíšte reklamáciu, s tým od koho balíček preberáte - pošta, kuriér, doručovacia služba.

V prípade, že sa tovar nenachádza u žiadneho dodávateľa, zákazník bude o tom informovaný.

 

Prevádzkovateľom e-shopu:

Big Boss Trade

Nerudova 6

917 02  Trnava

IČO: 44074255

IČ k DPH: SK1079165021

 

Dohľad:

Inšpektorát SOI pre Trnavský kraj
Pekárska 23, 917 01 Trnava 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č.: 033/5512 689

 

Všetky obrázky sú ilustratívne a slúžia na pomoc Vám, našim klientom pre vizuálnu identifikáciu Vami používaných náplní.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YjJkM